Úvod Renovace parket

Dejte starým parketám zpět původní vzhled

Využijte služeb broušení parket v Praze od podlahářské firmy Sekal. Jsme připraveni Vaše staré parkety zrenovovat do zcela nové podoby kdekoliv v Praze a okolí. Více.

Nebaví Vás už, dívat se na dávno opotřebovanou podlahu? Nebo jste si pořídili starší dům či byt a chcete z ošklivých, starých parket udělat krásnou masivní podlahu s vysokou estetickou hodnotou?

Vraťte svým starým, zašlým parketám původní vzhled a dodejte jim vysokou dekorativní hodnotu. Různá tloušťka materiálu dovoluje broušení parket jedním až několika brusy za jejich několika desítek letou životnost. Zásadní okrašlovací kůrou lze pomocí broušení parket z nevzhledné krytiny vytvořit ozdobu interiéru.

Méně.

 • Postup při broušení parket

  Používáme k prostředí Vašeho domu nejohleduplnější postup jaký v oboru renovace parket Praha nabízí. Zrenovujeme omšelé, poškrábané a znehodnocené parkety do nové podoby bez kil prachu rozptýleného do prostředí.

  Postup při broušení parket
 • Ceník broušení a lakování

  Samotný brus u nás pořídíte za 150 Kč/m2. Brus a lakování třemi vrstvami speciálního laku přijde na 270 Kč/m2. Ceník ostatních parketářských prací souvisejících s renovací najdete v ceníku.

  Ceník broušení a lakování
 • Fotografie renovovaných parket

  Jak vypadá parketová podlaha před a po obroušení a následném lakování si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

  Fotografie renovovaných parket
 • Kontaktujte nás s poptávkou

  Online formulářem nám můžete zaslat nezávaznou poptávku. Informace o nabídce a našich službách se dozvíte také na následujícím kontaktním telefonním čísle.

  Kontaktujte nás s poptávkou
 • Martin Sekal, Praha 8 Libeň, U pošty 1474
  IČO: 64928799
 • Poradenská linka / zákaznický servis

 • Emailové dotazy